Stomatološka poliklinika Trupeljak traži dentalnu asistenticu na pripravnički staž i jednu dentalnu asistenticu sa minimalno 1 godinom iskustva u asistiranju u ordinaciji dentalne medicine za stalni radni odnos na neodređeno vrijeme.

Mjesto rada: Zagreb

Adresa: Avenija Dubrava 124, Zagreb

Rok prijave: do 31.10.2018.

Uvjeti:

  • vedra, odgovorna, predantna, komunikativna osoba, sklona timskom radu
  • poznavanje talijanskog jezika i spremnost na učenje novih jezika i vještina (prednost).

Vrsta zaposlenja: jedna osoba se prima na pripravnički staž, a druga na neodređeno vrijeme

Opis posla: asistiranje doktoricama dentalne medicine, rad u stručnom i ambicioznom timu sa visoko kvalitetnim materijalima.

Mentorstvo djelatnika s velikim znanjem i iskustvom i mogućnost stalnog stručnog usavršavanja.

Svoje životopise možete poslati na mail adresu:  nikolina@trupeljak.hr

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.